Акција
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-15%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
16.199 ден.18.999 ден.
16.199 ден.18.999 ден.
-25%
 Држач за LCD LED PDP ТV 26"-55" до 50кг
599 ден.799 ден.
599 ден.799 ден.
-12%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.999 ден.
11.499 ден.12.999 ден.
-20%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
13.599 ден.16.999 ден.
13.599 ден.16.999 ден.
-46%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
12.499 ден.22.999 ден.
12.499 ден.22.999 ден.
-20%
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
24.199 ден.30.249 ден.
24.199 ден.30.249 ден.
-20%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.799 ден.
10.999 ден.13.799 ден.
-22%
DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230
23.300 ден.29.900 ден.
23.300 ден.29.900 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230
 • DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230
 • DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230
 • DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230

DE LONGHI Прочистувач на воздух AC 230

23.300 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 19.746 ден. Потребни наградни поени: 30500
Производител: DE LONGHI
Шифра на производ: AC 230
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Површина: 80м2
 • Бучавост: 33-50dB
 • Ниво на филтрирање: 5
 • HEPA филтер - ефективна против прашина, честички мали како 0,3 μm во дијаметар или поголем
 • NANO сребрен филтер - прочистува 99% од бактериите
 • TiO2 + UV светлосен филтер - многу ефикасен против сите нечистотии во воздухот, УВ светлината има својство на уништување на клетките на честичките кои потоа се собираат со овој посебен фото-катализаторски филтер
 • PRE-филтер за големи честички, како што се косата на човекот и од домашните миленици
 • Филтер со активен јаглен - ефикасен против разни штетни гасови благодарение на активниот јаглен
 • Брзини на работа: 3 + авто
 • Димензија на производот: 50 x 45 x 23cm
 • Проток на воздух: 110-160-255 m3/h
 • Јонизатор
 • Sensor Touch Screen

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS