Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Детско работно биро Луни, сонома

5.990 ден.
7.950 ден.
Потребни наградни поени: 6500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Детско работно биро Луни, сонома, сиво 123-000084
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Ако барате биро во класичен дизајн, издржливо и со прекрасна боја за да ја комплетирате детската соба, тогаш ова е вистинскиот избор. Цврста конструкција која ќе ја обнови естетиката на вашиот простор.

Спецификации:

- Направен од медијапан.

- Вклучува: голем плакар и фиока.

- Достапно во сонома

Димензии на производот:

Должина: 100 см.

Длабочина: 55 см.

Висина: 75 см.

Време на испорака: 10-14 дена

 123-000084


Забелешки:

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција