Акција
-9%
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
15.450 ден.16.999 ден.
15.450 ден.16.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-10%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка ISKRA CJ-8005-LI цедалка
899 ден.999 ден.
899 ден.999 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-5%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.099 ден.7.499 ден.
7.099 ден.7.499 ден.
-29%
Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
1.690 ден.2.390 ден.
1.690 ден.2.390 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
Распродадено
USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
 • USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
 • USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
 • USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач

USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач

499 ден.599 ден.
Потребни наградни поени: 600
Производител: ROCK
Шифра на производ: ROCK C2 Type C to A
Наградни поени: 20
Достапност: На залиха
Количина:

ROCK USB Тип C

Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен 

Синхронизација на полнење USB C 

Брзо полнење

2M USB-C полнач

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
ROCK USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач ROCK USB Тип C Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен  Синхронизација на полнење USB C  Брзо полнење 2M USB-C полнач .. Category: Product #: ROCK C2 Type C to A Regular price: 499 ден. 499 Available from: КРУСЕЛ e-Store