Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AUX HD 1578 диспанзер за вода SILVER

10.590 ден.
11.990 ден.
Потребни наградни поени: 12000
 • Производител: UNION
 • Шифра:AUX HD 1578 Silver
 • Наградни поени:120
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

AUX HD 1578 Диспанзер за вода 

ОПИС:
 

 • Топла, нормална и ладна вода.
 • Со додатна фиока ( фрижидер ).
 • Резервоар од нерѓосувачки челик.
 • Компресорско ладење со мала потрошувачка.
 • R134A фреон.
 • Прицврстен резервоар.
 • Нова ABS пластична технологија.
 • Три отвори за вода.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
 

 • Волтажа 220 V
 •  
 • Фрекфенција 50Hz / 60Hz
 •  
 • Греење - моќност 550 W
 •  
 • Ладење - моќност 85W
 •  
 • Температура на топла вода ≥ 90℃ 5.0 L / h
 •  
 • Температура на ладна вода ≤10℃ 1.5 L / h
 •  
 • Капацитет на топла вода 1.0 L
 •  
 • Капацитет на ладна вода 2.5~3.0 L
   

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција