Диспанзери за вода

Диспанзери за вода

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
AUX HD 1578 Диспанзер за вода  ОПИС:   Топла, нормална и ладна вода. Со д..
7.790 ден.8.500 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
AUX HD-1027 SILVER Диспанзер за вода AUX HD-1027 SILVER Диспанзер за вода
Диспанзер за ладна и топла вода наменета во канцеларии и домашна употреба Нов дизајн Волтаж..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS