Акција
-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.400 ден.5.590 ден.
4.400 ден.5.590 ден.
-7%
Iskra DF-003 Вентилатор за на маса Iskra DF-003 Вентилатор за на маса
1.299 ден.1.399 ден.
1.299 ден.1.399 ден.
-20%
Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер Iskra DL-BL03PP-GY/BL блендер
1.599 ден.1.999 ден.
1.599 ден.1.999 ден.
-7%

Распродадено

Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
1.399 ден.1.499 ден.
1.399 ден.1.499 ден.
-12%

Распродадено

INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm INTEX Family Swim Center Pool 262x175cm
2.999 ден.3.390 ден.
2.999 ден.3.390 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
11.999 ден.13.333 ден.
11.999 ден.13.333 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.499 ден.
11.499 ден.12.499 ден.
Распродадено
AUX HD 1578 диспанзер за вода
 • AUX HD 1578 диспанзер за вода
 • AUX HD 1578 диспанзер за вода

AUX HD 1578 диспанзер за вода

7.790 ден.8.500 ден.
Потребни наградни поени: 7500
Производител: UNION
Шифра на производ: AUX HD 1578
Наградни поени: 70
Достапност: На залиха
Количина:

AUX HD 1578 Диспанзер за вода 

ОПИС:
 

 • Топла, нормална и ладна вода.
 • Со додатна фиока ( фрижидер ).
 • Резервоар од нерѓосувачки челик.
 • Компресорско ладење со мала потрошувачка.
 • R134A фреон.
 • Прицврстен резервоар.
 • Нова ABS пластична технологија.
 • Три отвори за вода.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
 

 • Волтажа 220 V
 •  
 • Фрекфенција 50Hz / 60Hz
 •  
 • Греење - моќност 550 W
 •  
 • Ладење - моќност 85W
 •  
 • Температура на топла вода ≥ 90℃ 5.0 L / h
 •  
 • Температура на ладна вода ≤10℃ 1.5 L / h
 •  
 • Капацитет на топла вода 1.0 L
 •  
 • Капацитет на ладна вода 2.5~3.0 L
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
UNION AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 Диспанзер за вода  ОПИС:   Топла, нормална и ладна вода. Со додатна фиока ( фрижидер ). Резервоар од нерѓосувачки челик. Компресорско ладење со мала потрошувачка. R134A фреон. Прицврстен резервоар. Нова ABS пластична технологија. Три отвори за вода. СПЕЦИФИКАЦИЈА:   Волтажа 220 V   Фрекфенција 50Hz / 60Hz   Греење - моќност 550 W   Ладење.. Category: Product #: AUX HD 1578 Regular price: 7.790 ден. 7.790 Available from: КРУСЕЛ e-Store