Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra LED светилка C37 E14 5.5W

180 ден.
240 ден.
Потребни наградни поени: 210
2%s или повеќе %s160 ден.
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra LED светилка C37 E14 5.5W
  • Наградни поени:10
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Тежина 50.0 гр.

LED сијалица
5,5 W јачина
470 Lm јачина на светло
Ra>80 индекс на боја
3000К Спектар на боја
30000 h животен век
200 c светлосен агол
А++ енергетска ефикаснос

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција