Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба Анабела

999 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Подна ламба Анабела
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Спецификации:

- Ногарки изработени од медијапан во натур боја.

- Абажур од ПВЦ ткаенина во сива боја.

- Тип на светилка - E27. Не е вклучена во пакетот.

- Има прекинувач за вклучување/исклучување.

Димензија на производот

Дијаметар на абажур: 38 см.

Висина на капа: 21 см.

Вкупно: 38x140 cm

Време на испорака: 10-14 дена

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.


202-000008

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција