Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Подна ламба AYD - 2213

999 ден.
2.499 ден.
Потребни наградни поени: 1000
  • Производител: BJB
  • Шифра:Подна ламба AYD - 2213
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

100% MDF

PVC Cap

Height: 140 cm

Cap's Diameter: 38 cm

Cap's Height: 21 cm

Length of Cable: 150 cm

Socket Type: E 27 Max 60 W

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција