Мобилни телефони и галантерија

Мобилни телефони и галантерија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-17%
USB Тип C Кабел 2A Брзо полнење 2M USB-C полнач
ROCK USB Тип C Кабел 2A за Xiaomi Samsung Galaxy S8 OnePlus Nexus Најлон плетен  Синхрони..
499 ден.599 ден.
без ДДВ: 475 ден.
NOA L11 мобилен телефон
ЕДНОСТАВНОСТА Е ДОБЛЕСТ ШТО ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ НАУЧИ Дозволете L11 да биде Вашиот учител за запозна..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
NOA Core T12 Мобилен телефон
Мобилен телефон, едноставен за употреба, со батерија која трае. Големите копчиња и големината на бу..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
NOA T20 мобилен телефон
NOA T20 CORE T20 - НАЗАД КОН ОСНОВИТЕ Уред за сите оние кои што сакаат минимализам и едноставе..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
NOA Next мобилен телефон
NOA Next 5 инчниот FWGA дисплеј ви овозможува било кое видео соодветно да биде прикажано, без кра..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
-11%
NOA Sprint 4G Мобилен телефон
Побрз од било кога, со ултра модерен минималистички дизајн, ергономично поставени копчиња, и изработ..
5.990 ден.6.750 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
NOA N2 мобилен телефон
NOA N2 Вашите информации, близу до Вас! Чувањето на податоците на сервер е совршено кога треба..
11.790 ден.
без ДДВ: 9.992 ден.
NOA H8 grey мобилен телефон
NOA H8 grey Алуминиумското тело на H8 како комбинација од леснината на алуминиумот со цврстината ..
16.490 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-23%
iPhone SE 32GB
Димензии и тежина Висина: 4,87 инчи (123,8 мм) Ширина: 2,31 инчи (58,6 мм) Длабочина: 0,30 инчи (7..
23.990 ден.30.999 ден.
без ДДВ: 20.331 ден.
Apple iPad mini 4 Wi-Fi 128GB
iPad mini 4 го става сето она што го сакате за iPad во неверојатно елегантен и пренослив дизајн. Так..
31.900 ден.
без ДДВ: 30.381 ден.
-16%
iPhone 7 32GB
Боја:  Црнa, златна, мат црно, златна розева, сребрена Складирање (конфигурибилни производ..
39.990 ден.47.490 ден.
без ДДВ: 33.890 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
Боја: Црна, злана, мат црна, розево златна, сребрена Складирање (конфигурибилни производи) 32 G..
48.990 ден.56.490 ден.
без ДДВ: 41.517 ден.
iPhone 8 64GB
Ретинa HD дисплеј 4.7-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
49.990 ден.
без ДДВ: 42.364 ден.
iPhone 8 plus 64GB
Ретинa HD дисплеј 5.5-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
56.990 ден.
без ДДВ: 48.297 ден.
iPhone 8 256GB
Ретинa HD дисплеј 4.7-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
59.990 ден.
без ДДВ: 50.839 ден.
iPhone 8 plus 256GB
Ретинa HD дисплеј 5.5-инчен (дијагонален) LCD дисплеј со широк екран со мулти-допир со IPS-тех..
66.990 ден.
без ДДВ: 56.771 ден.
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS