Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BLANCO TIPO 45 S Mini

4.500 ден.
6.140 ден.
Потребни наградни поени: 4600
  • Производител: Blanco
  • Шифра:BLANCO TIPO 45 S mini
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Садопери од нерѓосувачки челик.

Класично, вечно, убаво.

Премиум квалитет
BLANCO користи само највисок квалитетен нерѓосувачки челик.Ригорозни проверки на квалитет и иновативни процеси за финиширање овозможуваат сигурност дека секој мијалник е со чист квалитет.Хигиенски мијалник со површина мазна и без пори со природна отпорност на челикот од вообичаените домашни киселини (дамки од кафе,чај, овошје и зеленчук.), секоја флекс рѓа на површината е надвореѓна рѓа и лесно може да биде отстранета.BLANCO има само обновувачкја површина, позната како пасивен слој која се регенерира постојано под влијание на кислород.
Нерѓосувачкиот челик е робустен, сите предмети што паѓаат врз него нема лесно да се скршат и ударите се апсорбираат, со отпорност на топлина до 300°C и нема да се промени дури ни при изложеност на сончева светлина.

45 cm Елемент

Димензии: 605 x 500 mm

Длабочина на корито:160 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција