Акција
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-25%
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
4.590 ден.6.120 ден.
4.590 ден.6.120 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-24%
INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
 • Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
 • Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS
 • Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS

Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS

2.199 ден.
Потребни наградни поени: 2222
Производител: Alpos ALU slo
Шифра на производ: Alpos 33-04
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:
Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произведени по стандард EN131 и можност за оптоварување до 150 кг.
 

Карактеристики и предности

 • За домашни потреби
 • Двострана алуминиумска скала со 4 газишта
 • Носивост на скалата : 150 кг
 • Стандард: EN131
 • Височина на склата: 0.93 м
 • Тежина: 3.9 кг
 • Лесни и практични, изработени претежно од алуминиум. Не лизгачки газишта од 8 см. за поголема сигурност и удобност на користење .
 • Скалите се проектирани и произведени по стандард EN131 и можност за оптоварување до 150 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Alpos ALU slo Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS Двострана Скала алуминимска 33-04 ALPOS ALPOS со 4 газишта за домашни потреби, проектирани и произведени по стандард EN131 и можност за оптоварување до 150 кг.   Карактеристики и предности За домашни потреби Двострана алуминиумска скала со 4 газишта Носивост на скалата : 150 кг Стандард: EN131 Височина на склата: 0.93 м Тежина: 3.9 кг Лесни и практични, изработени пре.. Category: Product #: Alpos 33-04 Regular price: 2.199 ден. 2.199 Available from: КРУСЕЛ e-Store