Акција
-14%
BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач BOSCH GSR 120 Акумулаторски одвртувач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-15%
Bosch GBS 7-125 аголна брусилка Bosch GBS 7-125 аголна брусилка
4.650 ден.5.499 ден.
4.650 ден.5.499 ден.
-4%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.999 ден.11.499 ден.
10.999 ден.11.499 ден.
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
26.998 ден.29.490 ден.
26.998 ден.29.490 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
Распродадено
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
  • Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
  • Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW

Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW

7.999 ден.8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
Производител: RG GROUP
Шифра на производ: Dynamic MaxPuls 8258
Наградни поени: 80
Достапност: Нема залиха
Количина:

Приклучен Напон: Гас 

Вкупна сила 30032W

Сила на грејач 30000W

Потрошувачка: 2,18кг/ час

Комплетот вклучува: Тајфун, црево, регулатор на плин.

Погодни за загревање на магацини, големи индустриски објекти, производни погони, кафе барови, затворени тераси, спортски сали, балони итн.

Бесплатна испорака до саканата адреса.

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

Распродадено

Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка
4.490 ден.
1 оценки
4.490 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra FH 105 калорифер Iskra FH 105 калорифер
1.490 ден.
1.490 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

Iskra FH 06 калорифер Iskra FH 06 калорифер
1.290 ден.999 ден.
1.290 ден.999 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

Iskra FH 03 калорифер Iskra FH 03 калорифер
1.290 ден.999 ден.
1.290 ден.999 ден.
-8%
Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 6 Ел.Тајфун
9.350 ден.8.599 ден.
9.350 ден.8.599 ден.
-17%
Rade Koncar SM 3 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 3 Ел.Тајфун
5.999 ден.4.999 ден.
5.999 ден.4.999 ден.
-11%
Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 9 Ел.Тајфун
12.999 ден.11.599 ден.
12.999 ден.11.599 ден.

Распродадено

Распродадено

AS ROYAL 42 Плинска греалка AS ROYAL 42 Плинска греалка
4.999 ден.
4.999 ден.

Распродадено

-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
9.890 ден.8.999 ден.
9.890 ден.8.999 ден.
-15%
Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун Rade Koncar SM 4 Ел.Тајфун
6.499 ден.5.499 ден.
6.499 ден.5.499 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
2.390 ден.2.190 ден.
2.390 ден.2.190 ден.

Распродадено

-53%

Распродадено

Iskra FH 105 калорифер OUTLET Iskra FH 105 калорифер OUTLET
1.490 ден.699 ден.
1.490 ден.699 ден.
-30%
Iskra FH 02 KT калорифер Iskra FH 02 KT калорифер
1.290 ден.899 ден.
1.290 ден.899 ден.
-15%
Iskra FH 08 калорифер Iskra FH 08 калорифер
1.299 ден.1.099 ден.
1.299 ден.1.099 ден.

Распродадено

-18%

Распродадено

Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка Iskra PN1500 1.5kW електрична панелка
3.999 ден.3.299 ден.
3.999 ден.3.299 ден.
-14%
Iskra FH 111 калорифер Iskra FH 111 калорифер
1.399 ден.1.199 ден.
1.399 ден.1.199 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
RG GROUP Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Приклучен Напон: Гас  Вкупна сила 30032W Сила на грејач 30000W Потрошувачка: 2,18кг/ час Комплетот вклучува: Тајфун, црево, регулатор на плин. Погодни за загревање на магацини, големи индустриски објекти, производни погони, кафе барови, затворени тераси, спортски сали, балони итн. Бесплатна испорака до саканата адреса.       .. Category: Product #: Dynamic MaxPuls 8258 Regular price: 7.999 ден. 7.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store