Dynamix

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
Правосмукалка на вода, за мокро и суво чистење моќ – 1400 w посебни единици за чистење суво / мокр..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS