Акција
-13%
ELECTROLUX ESL5322 LO вградна мaшина за садови
19.999 ден.22.999 ден.
19.999 ден.22.999 ден.
-19%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.999 ден.
10.499 ден.12.999 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-5%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
17.999 ден.18.999 ден.
17.999 ден.18.999 ден.
-28%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
17.999 ден.24.999 ден.
17.999 ден.24.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-7%
BEKO DFN 04310 W
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-26%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
999 ден.1.349 ден.
999 ден.1.349 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
12.190 ден.13.850 ден.
12.190 ден.13.850 ден.
-10%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
13.999 ден.15.499 ден.
13.999 ден.15.499 ден.
-19%
Electrolux EW-6F408 WU Машина за перење алишта
21.999 ден.26.999 ден.
21.999 ден.26.999 ден.
ECG NZ-190 Пегла на пареа
  • ECG NZ-190 Пегла на пареа
  • ECG NZ-190 Пегла на пареа
  • ECG NZ-190 Пегла на пареа
  • ECG NZ-190 Пегла на пареа

ECG NZ-190 Пегла на пареа

999 ден.1.349 ден.
без ДДВ: 847 ден. Потребни наградни поени: 1100
Производител: ECG
Шифра на производ: THMR-Cd- 9153152
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пегла на пареа за алишта

Јачина – 2000 w
Нормално испарување – 14 до 20 g / min.
Испарување со Boost – 80 g / min.
Површина за пеглање од нерѓосувачки челик
Подесување на температура со потенциометар, лесен за управување
Вертикална пареа, и спреј функција
Функција за сушење
Заштита против бигор
Заштита против прокапување
Индикатор за спремност
Капацитет на резервоарот за вода – 220 ml
2 met. Ротирачки кабел
Сад за полнење
Боја – сина со бело
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS