Акција
-12%

Распродадено

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
-15%
INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119 INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
 • Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
 • Einhell BEM32 Електрична косилка за трева

Einhell BEM32 Електрична косилка за трева

3.499 ден.3.999 ден.
Производител: Einhell
Шифра на производ: BEM32
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики и предности

1000W  Ф-300mm - EINHELL    

•Напон: 230 V ~ 50 Hz
•Моќ: 1000 W
•Ширина на сечење: 32 cm
•Нивоа на висина на сечење:  3-нивоа 
(од 30 до 55 mm)
•Капацитет на торба: 25 l

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

Iskra LM51M Бензинска косилка за трева Iskra LM51M Бензинска косилка за трева
15.500 ден.13.999 ден.
15.500 ден.13.999 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
12.499 ден.10.999 ден.
12.499 ден.10.999 ден.

Распродадено

-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
14.660 ден.10.999 ден.
14.660 ден.10.999 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
4.999 ден.3.999 ден.
4.999 ден.3.999 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева
8.499 ден.7.499 ден.
8.499 ден.7.499 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Einhell Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1000 W •Ширина на сечење: 32 cm •Нивоа на висина на сечење:  3-нивоа  (од 30 до 55 mm) •Капацитет на торба: 25 l 2 години гаранција .. Category: Product #: BEM32 Regular price: 3.499 ден. 3.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store