Акција
-9%
GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing GREE GVH24AV-K6DNF1A floor standing
99.900 ден.109.990 ден.
99.900 ден.109.990 ден.
-14%
DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки
23.999 ден.27.999 ден.
23.999 ден.27.999 ден.
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-5%
GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A GREE AMBER PREMIUM Black GWH18YD-K6DNA1A
61.990 ден.64.999 ден.
61.990 ден.64.999 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-21%
Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
22.990 ден.28.999 ден.
22.990 ден.28.999 ден.
-11%

Распродадено

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
3.999 ден.4.499 ден.
3.999 ден.4.499 ден.
-13%
GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter GREE Premium wi-fi GWH12AGC-K6DNA1A/I inverter
25.999 ден.29.999 ден.
25.999 ден.29.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
Распродадено
EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво
  • EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво

3.999 ден.4.499 ден.
Потребни наградни поени: 4400
Производител: Makita
Шифра на производ: EINHELL TC-VC 1820 s
Наградни поени: 100
Достапност: Нема залиха
Количина:

Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст
Поврзување со удар за тешко достапни области за чистење со удар
4 тркала за добра мобилност
Практичен држач за додатоци за чисто складирање и работење
Практичен држач за кабли за уредно складирање
Систем за црева со O 36mm одржува висок проток на воздух и нечистотија
Вклучувајќи пластично црево за вшмукување и продолжена цевка од три дела
Вклучувајќи млазница за подот и млазница за процепи
Вклучувајќи пена филтер, сина филтер кеса и хартиена кеса за нечистотија
Моќност 1250W
Вшмукување моќност макс. 180 mbar
Капацитет на садот 20 л
Должина на вшмукување црево 150 см
Дијаметар на вшмукување црево 36 мм
Должина на кабелот за напојување 300 см
Ниво на звучен притисок Lpa 78 dB (A)
Ширина 301 мм
Висина 488 мм
Бруто тежина единечно пакување 5,3 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Makita EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст Поврзување со удар за тешко достапни области за чистење со удар 4 тркала за добра мобилност Практичен држач за додатоци за чисто складирање и работење Практичен држач за кабли за уредно складирање Систем за црева со O 36mm одржува висок проток на воздух и нечистотија Вклучувајќи пластично црево за вшмукување и продолжена цевка од тр.. Category: Product #: EINHELL TC-VC 1820 s Regular price: 3.999 ден. 3.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store