Акција
-20%
Iskra  QT3023 Електрична косилка Iskra  QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-20%
Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
2.799 ден.3.490 ден.
2.799 ден.3.490 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.499 ден.15.999 ден.
14.499 ден.15.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-34%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
899 ден.1.359 ден.
899 ден.1.359 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)
  • Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)
  • Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)

Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер)

1.499 ден.1.799 ден.
Потребни наградни поени: 1700
Производител: Einhell
Шифра на производ: Einhell TH-HA 2000/1
Наградни поени: 70
Достапност: На залиха
Количина:

Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура и четири приспособливи програми

Моќен благодарение на јачината од 2300w, за брзо достигнување на температура од 650°C

Пиштол за топлина / топол воздух со две поставки за температура

Избор на млазници заменливи за флексибилноста на работата

За изградба и употреба на DIY

Операција со една рака

Вклучува практична торбичка за носење

 

Тежина на артикалот 880 г. 

Димензии на производот 24 x 8 x 24 см 

Број на модел на производот 4520179 

Црвена боја Материјална пластика 

Извор на енергија AC Напон 240 волти Wattage 2000 вати 

Количина на пакување на артикал 1 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS
Einhell Einhell TH-HA 2000/1 Индустриски фен (во куфер) Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура и четири приспособливи програми Моќен благодарение на јачината од 2300w, за брзо достигнување на температура од 650°C Пиштол за топлина / топол воздух со две поставки за температура Избор на млазници заменливи за флексибилноста на работата За изградба и употреба на DIY Операција со е.. Category: Product #: Einhell TH-HA 2000/1 Regular price: 1.499 ден. 1.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store