Акција
-17%
Blanco Tipo XL 6s Blanco Tipo XL 6s
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19" EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
 • Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
 • Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
 • Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
 • Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна

Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна

11.999 ден.13.999 ден.
Потребни наградни поени: 11500
Производител: Electrolux
Шифра на производ: THMR-Cd-9121335
Наградни поени: 80
Достапност: На залиха
Количина:

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет.
Целосно направена од стакло керамика, со 4 индукциски зони (1 со проширување на грејна површина)
и 4 посебни, дигитални контроли за јачина.
Има сензор за автоматско исклучување (кога зоната е празна), и индикатор кој предупредува за топлина.
Има "Child lock" заштита, и "Auto-off" опција.

Во црна боја со минималистички изглед на обележјата на зоните, совршено се вклопува во секоја кујна.

Материјал - стакло-керамика
6000 W вкупна јачина

Зони за готвење - 4 индукциски (1 со проширување)
Auto-off функција

Child lock
Автоматско вклучување на сензор
Индикатор за топлина
Дигитални контроли
Дизајн без рамка
60 x 60 cm ширина и должина

2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Electrolux Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керамика, со 4 индукциски зони (1 со проширување на грејна површина) и 4 посебни, дигитални контроли за јачина. Има сензор за автоматско исклучување (кога зоната е празна), и индикатор кој предупредува за топлина. Има "Child lock" заштита, и "Auto-off" опција. Во црна боја со минималистички изглед на.. Category: Product #: THMR-Cd-9121335 Regular price: 11.999 ден. 11.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store