Акција
-15%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
14.449 ден.16.999 ден.
14.449 ден.16.999 ден.
-12%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-15%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
13.599 ден.15.999 ден.
13.599 ден.15.999 ден.
-25%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
44.999 ден.59.999 ден.
44.999 ден.59.999 ден.
-15%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
13.599 ден.15.999 ден.
13.599 ден.15.999 ден.
-15%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.299 ден.17.999 ден.
15.299 ден.17.999 ден.
-13%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.15.999 ден.
13.999 ден.15.999 ден.
-9%
Colossus CSS-5454B Електрично ѓезве за кафе
999 ден.1.100 ден.
999 ден.1.100 ден.
-18%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 24 Pin Control
13.440 ден.14.300 ден.
13.440 ден.14.300 ден.
ELECTROLUX EKC6450AOX/AOW самостоечки шпорет со рамна плоча
 • ELECTROLUX EKC6450AOX/AOW самостоечки шпорет со рамна плоча
 • ELECTROLUX EKC6450AOX/AOW самостоечки шпорет со рамна плоча

ELECTROLUX EKC6450AOX/AOW самостоечки шпорет со рамна плоча

25.499 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 21.609 ден. Потребни наградни поени: 30000
Производител: Electrolux
Шифра на производ: THMR-Cd-785729
Наградни поени: 200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* одберете боја:
 • Electrolux EKC6450AOX,
 • Самостоен шпорет,
 • INOX,
 • Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната,
 • 4 Стаклокерамички плочи за готвење

2 x плочи 145mm - 1.200W,

1 x плоча 140/210mm - 1.000W/2.200W,

1 x плоча 170/265mm - 900W/1500W/2.400W,

 • Рерна со двојно стакло 74 литри традиционална и грил со вентилатор,
 • Телескопски водилки,
 • Моќност на грилот: 1.800W,
 • Моќност 1.815W,
 • Горен грејач 850W,
 • Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грил),
 • MULTI 8,
 • Дигитален Тајмер,
 • ЛЦД Дисплеј,
 • Термостат,
 • Светло,
 • Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната,
 • А-20% енергетска класа,
 • Димензии 600 x 600 x 858 mm (60cm)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS