Акција
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-12%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
11.499 ден.12.999 ден.
11.499 ден.12.999 ден.
-19%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
10.499 ден.12.999 ден.
10.499 ден.12.999 ден.
-25%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
44.999 ден.59.999 ден.
44.999 ден.59.999 ден.
-13%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.499 ден.18.999 ден.
16.499 ден.18.999 ден.
-15%
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
16.199 ден.18.999 ден.
16.199 ден.18.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-24%
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
18.599 ден.24.399 ден.
18.599 ден.24.399 ден.
-19%
ELECTROLUX EOB 5434 AOX Вградна Рерна
16.999 ден.20.999 ден.
16.999 ден.20.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-11%
Favorit R-141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1

Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n1

22.899 ден.26.949 ден.
без ДДВ: 19.406 ден. Потребни наградни поени: 27000
Производител: HAMACHI
Шифра на производ: MS ENERGY NEUTRON n1
Наградни поени: 180
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Модел - MS ENERGY NEUTRON n1

Преминот од тротоар на улиа и назад повеќе не е проблем. Големи тркала и преден амортизер соврешно ќе одговараат за оваа задача! Алуминиумската рамка целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопувањ е и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето

Карактеристики:

 • Мотор: 250W, Задна кочница, преден амортизер,
 • Батерија – литиумска 24V/8,0Ah, време на полнење на батеријата до 4 часа,
 • Конструкција – Алуминиум,
 • Големина на тркала: 8".
 • Максимална брзина - 30 km/h,
 • Домет со полна батерија – 18-22 km,
 • Носивост – до 120 kg, 
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip, 2 копчиња, вкучено/исклучено,
 • Предно и задно LED светло.
 • Димензии на составен тротинет: 98 х 54 х 114 cm,
 • Димензии на склопен тротинет: 88 х 18 х 36 cm.
 • Нето тежина – 12,5 kg,
 • Бруто тежина - 15 kg.
 • Гаранција - 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS