Акција
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-9%
Colossus CSS-5454B Електрично ѓезве за кафе
999 ден.1.100 ден.
999 ден.1.100 ден.
-12%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-18%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-19%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
10.499 ден.12.999 ден.
10.499 ден.12.999 ден.
-19%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
33.999 ден.41.999 ден.
33.999 ден.41.999 ден.
-14%
FAVORIT Машина за перење MP 7102
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-20%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.959 ден.8.699 ден.
6.959 ден.8.699 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
16.325 ден.18.550 ден.
16.325 ден.18.550 ден.
-13%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.499 ден.18.999 ден.
16.499 ден.18.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.719 ден.22.149 ден.
16.719 ден.22.149 ден.
Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2
 • Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2

Електричен тротинет MS ENERGY NEUTRON n2

30.899 ден.36.359 ден.
без ДДВ: 26.186 ден. Потребни наградни поени: 37000
Производител: HAMACHI
Шифра на производ: MS ENERGY NEUTRON n2
Наградни поени: 220
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Модел - MS ENERGY NEUTRON n2

Преминот од тротоар на улица и назад повеќе не е проблем. Големи тркала и преден амортизер соврешно ќе одговараат за оваа задача! Магнезиумската рамка целиот тротинет го прави многу лесен, и едноставен за склопувањ е и носење. LCD екранот ги нуди сите потребни информации поврзани за состојбата на батеријата, брзината и останатите податоци за возењето

Карактеристики:

 • Мотор: 350W, Задна и предна кочница, преден амортизер,
 • Батерија – литиумска 36V/8,0Ah, време на полнење на батеријата до 4 часа,
 • Конструкција – Магнезиум
 • Големина на тркала: 10".
 • Максимална брзина - 32 km/h,
 • Домет со полна батерија – 18-22 km,
 • Носивост – до 120 kg, 
 • LCD екран: покажува брзина на движење, статус на батеријата, ниво на моќност, вкупна километража и Trip, 2 копчиња, вкучено/исклучено,
 • Предно и задно LED светло.
 • Димензии на составен тротинет: 115 х 54 х 118 cm,
 • Димензии на склопен тротинет: 106 х 190 х 38 cm.
 • Нето тежина – 14,2 kg,
 • Бруто тежина - 16,7 kg.
 • Гаранција - 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS