Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka 210 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ

8.199 ден.
Потребни наградни поени: 8190
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka 180 СМ НОРВИЧ СНЕЖНА СО ШИШАРКИ
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Новогодишна смрека Норвич бор со снег покриена со шишарки, висина 210 см, зелена.
Лесна инсталација и расклопување.
Атрактивен изглед.
Квалитетна изработка.
Осветлете го вашиот дом со зелена елка покриена со снег направена од зелена боја и висока 210 см, со додадени шишарки.
Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси
и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција