Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka 60 СМ pvc Норвешка

390 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka 60 СМ pvc Норвешка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Новогодишна елка
Висина  60см
Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна употреба.
Украсете ја со одбрани украси и лампиони

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција