Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Elka pvc 185 Slim Line зелена

4.299 ден.
Потребни наградни поени: 4300
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Elka pvc 185 Slim Line зелена
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Тесна новогодишна смрека Slim Line изработена од пластика во темно зелена боја, висина 185 cm, без украс.
Лесно се поставува и складира.
Можност за повеќекратна употреба.Тенок дизајн.
Вештачката новогодишна смрека Slim Line од пластика во зелена боја и висока 185 cm е погодна и за помали простори поради својата витка линија.
Лесно можете да поставите елка, а со додавање на новогодишни лампиони
и украси ќе ја внесете магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција