Акција
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-6%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-18%
Beko DB 7101 PA
13.999 ден.16.999 ден.
13.999 ден.16.999 ден.
-21%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
10.999 ден.13.998 ден.
10.999 ден.13.998 ден.
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
1.690 ден.1.690 ден.
1.690 ден.1.690 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
11.990 ден.13.490 ден.
11.990 ден.13.490 ден.
-20%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-22%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
17.999 ден.22.999 ден.
17.999 ден.22.999 ден.
-19%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
33.999 ден.41.999 ден.
33.999 ден.41.999 ден.
-12%
FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
11.499 ден.12.999 ден.
11.499 ден.12.999 ден.
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
 • Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
 • Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

699 ден.899 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Производител: ETA
Шифра на производ: Eta Sonetic 0710
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* одберете боја:

ETA SONETIC - Револуционерна технологија за грижа за хигиената на вашите деца. MOVE + Sonic технологија, microBUBBLES технологија, SMART 2-минутен тајмер со 30 секунди

Многу ефикасно, но нежно чистење на вашите заби и непца благодарение на MOVE + Sonic технологијата

Исклучително долг работен век за неколку месеци (во зависност од типот на батеријата од 3 до 7 месеци кога се користи двапати дневно 2 минути)

Ги отстранува наслагите од забите и го чисти просторот меѓу забите подобро од редовната рачна четка за заби - технологијата microBUBBLES ефикасно ги отстранува остатоците меѓу забите

 • SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел
 • Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)
 • Не-лизгачки и водонепропустлив дизајн
 • Четките се опремени со висококвалитетни фини влакна од DuPont
 • Обоена светлина за повеќе забава за време на четкање која го фаќа вниманието на вашето дете
 • Ергономска рачка
 • Лесна замена на додатоците
 • Лесно работење и одржување
 • Напојува со 1 ЕЕЗ AAA батерија (вклучена во кутијата)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS