Акција
-12%
GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter GREE PULAR ECO GWH09AGA-K6DNA1A inverter
22.999 ден.25.999 ден.
22.999 ден.25.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-17%

Распродадено

Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
14.999 ден.18.000 ден.
14.999 ден.18.000 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-13%
Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter Gree PULAR Premium GWH12AGC-K6DNA1A inverter
25.999 ден.29.990 ден.
25.999 ден.29.990 ден.
Распродадено
EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
 • EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
 • EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед

15.999 ден.17.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1261058
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште HIGH END NEON жолто 
Рачки на волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Диск на коч. Мех.  DISK 160MM PRED. SYPO
Диск на коч. Мех. DISK 160MM ZAD. SYPO
Педали ПП со кадатиоптер
Среден погон МТВ црн 28/38/48Т
Средна осовина 3У на штраф KENLI
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V3 26" црн 36дупки V3.26CR.
Предна глава челик со навој за диск
Задна глава челик со навој за диск
SP.26 X 1,90 50-559 V60 црна MITAS
Фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Менувач SHIM.PRED.31.8MM AFDTZ510DSTM6
Заден менувач SHIM.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
11.990 ден.10.990 ден.
11.990 ден.10.990 ден.

Распродадено

Распродадено

EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед EXPLORER North NOR263 26"/18 велосипед
12.499 ден.
12.499 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед Седиште HIGH END NEON жолто  Рачки на волан HERRMANS црно сиви краци Волан челик SF црн 31.8X640 Диск на коч. Мех.  DISK 160MM PRED. SYPO Диск на коч. Мех. DISK 160MM ZAD. SYPO Педали ПП со кадатиоптер Среден погон МТВ црн 28/38/48Т Средна осовина 3У на штраф KENLI Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Обрач V3 26" црн 36дупки V3.26CR. Предна глава челик со навој за диск Задна глава челик со навој з.. Category: Product #: 1261058 Regular price: 15.999 ден. 15.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store