Акција
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-12%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-15%
Bosch ART 24 CO Електричен тример Bosch ART 24 CO Електричен тример
4.250 ден.5.000 ден.
4.250 ден.5.000 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-14%

Распродадено

INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
3.799 ден.4.399 ден.
3.799 ден.4.399 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-3%
Gorenje KAS 53 FT 5.5kw Gorenje KAS 53 FT 5.5kw
27.990 ден.28.990 ден.
27.990 ден.28.990 ден.
EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
 • EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
 • EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
 • EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY

13.999 ден.14.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1261030
Наградни поени: 330
Достапност: На залиха
Количина:
 

Седиште кафено ELI со амортизер
Рачки кафено црни FASHION
Корпа предна ситно плетена црна
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач на кука индексен 6/7 POWER RD18
Рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
Заден трепкач

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-9%

Распродадено

VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја VENSSINI TORINO велосипед TOR262 26"/22'' сино бела боја
10.999 ден.9.999 ден.
10.999 ден.9.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
13.333 ден.11.999 ден.
13.333 ден.11.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY   Седиште кафено ELI со амортизер Рачки кафено црни FASHION Корпа предна ситно плетена црна Волан 620MM 22.2X25.4MM црн Сет V ALU без рачки кочници Предно светло LED Педали FEIMIN COMFORT поштарски Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170 Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Обрач  V1 28" сив 36 дупки V1.28SV. Предна глава MTB 36R Задна глава MTB 36R  SP.26X1.75 .. Category: Product #: 1261030 Regular price: 13.999 ден. 13.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store