Акција
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.399 ден.7.999 ден.
7.399 ден.7.999 ден.
-11%
EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-11%
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-25%

Распродадено

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO
 • EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO
 • EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO
 • EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO
 • EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO

EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO

8.999 ден.9.990 ден.
Потребни наградни поени: 9000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1241027
Наградни поени: 330
Достапност: На залиха
Количина:

СЕДЛО HUABEI KOS24 6848-01 NEON ЗЕЛЕНО
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ЗЕЛЕНИ КРАТКИ
ВОЛАН SF ЦРН 31.8X590
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ 
ПЕДАЛИ ПП СО КАТАДИОПТЕР
ДИСК КОЧНИЦИ ПРЕДНА SYPO МЕХАН.
СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T
СРЕДНА ОСОВИНА МТВ НА ШТРАФ
ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001
ОБРАЧ V3  24" ЦРН 36 ДУПКИ V3.24CR.
ПРЕДНА ГЛАВА ЧЕЛИК ЦРНА ЗА ДИСК
ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R SHUNFE
SP.24X2.50 (64-507) ЦРНА VELOTYRE
6 FAZ INDEX CRNO 14T-28T SHUN FENG
ЗАД. МЕНУВАЧ ИНДЕКСЕН НА ДУПЧЕ 6/7 POWER
РАЧ. МЕН.A REVO SHIFT POWER SFT-30
СРЕДЕН МЕНУВ. TOP PULL 42T 28.6MM POWER

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
14.999 ден.13.999 ден.
14.999 ден.13.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

TRE282AMS 28"/21" VISITOR АЛУМИНИУМ CITY LIMITED TRE282AMS 28"/21" VISITOR АЛУМИНИУМ CITY LIMITED
23.999 ден.21.999 ден.
23.999 ден.21.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-17%

Распродадено

VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед VENC267 26"/17" VENSSINI VENECIJA виолетов велосипед
11.999 ден.9.999 ден.
11.999 ден.9.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO СЕДЛО HUABEI KOS24 6848-01 NEON ЗЕЛЕНО РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА ЦРНО ЗЕЛЕНИ КРАТКИ ВОЛАН SF ЦРН 31.8X590 СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ  ПЕДАЛИ ПП СО КАТАДИОПТЕР ДИСК КОЧНИЦИ ПРЕДНА SYPO МЕХАН. СРЕДЕН ПОГОН MTB ЦРН 22/32/42T СРЕДНА ОСОВИНА МТВ НА ШТРАФ ЛАНЕЦ МТБ MAYA Z33 P6001 ОБРАЧ V3  24" ЦРН 36 ДУПКИ V3.24CR. ПРЕДНА ГЛАВА ЧЕЛИК ЦРНА ЗА ДИСК ЗАДНА ГЛАВА MTB 36R SHUNFE SP.24X2.50 (64-507) ЦРН.. Category: Product #: 1241027 Regular price: 8.999 ден. 8.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store