Акција
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-30%

Распродадено

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-23%
Fox TV 32DLE182 T2 Fox TV 32DLE182 T2
6.900 ден.8.999 ден.
6.900 ден.8.999 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-24%

Распродадено

INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
 • EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
 • EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
 • EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
 • EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"

14.999 ден.16.500 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1261125
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

седиште комфорт црно ELI FASHION
рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели
корпа пвц плетена бела
волан за крузер ХРОМ
сет V-ALU без рани кочници
предна лед лампа
педали поштарски FEIMIN COMFORT
Среден погон 44Т SPORT коцка хром
средна осовина МТВ на штраф 5S
ланец MTB MAYA Z50 P7003
обрач V1 26" сив 36RUPA V1.26СВ
предна глава MTB 36R
задна глава MTB 36R
SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMAT.
браник  метален бел Венсини
фазен индекс црн 14T-28T SHUN FENG
менувач заден кука индекс  6/7 POWER RD18
рачен менувач REVO S.POWER 6 INDEX SFT-30
заден трепкач монтажа на пактрегер

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" седиште комфорт црно ELI FASHION рачки на волан HERRMANS DUDE црно бели корпа пвц плетена бела волан за крузер ХРОМ сет V-ALU без рани кочници предна лед лампа педали поштарски FEIMIN COMFORT Среден погон 44Т SPORT коцка хром средна осовина МТВ на штраф 5S ланец MTB MAYA Z50 P7003 обрач V1 26" сив 36RUPA V1.26СВ предна глава MTB 36R задна глава MTB 36R SP.26X1 3/8 (37-590) црна PNEUMA.. Category: Product #: 1261125 Regular price: 14.999 ден. 14.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store