Акција
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-24%

Распродадено

INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамец ID EK000382124 INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамец ID EK000382124
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.399 ден.7.999 ден.
7.399 ден.7.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-8%
AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа AL-KO SUB 12000 DS Comfort 550W Потопна пумпа
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
Распродадено
EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници
 • EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници
 • EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници

EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници

12.499 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1241028
Наградни поени: 300
Достапност: На залиха
Количина:

Седло HUABEI KOS24 портокалово
Рачки на волан MEGA црно-портокалови кратки
Волан челик SF црн 31.8X590
Диск коч. мех. диск 160MM преден SYPO
Диск коч. мех. диск 160MM заден SYPO
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB црн 22/32/42T
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач V3 24" црн 36 дупки V3.24CR.
Предна глава челик со навој за диск
Задна глава челик со навој за диск
SP.24X2.50 (64-507) црна VELOTYRE
FAZ INDEX црно-жолт 13T-28T SHUN F.
Среден мењачTOP PULL 42T 28.6MM POWER
Заден мењач INDEX на дупка 6/7 POWER
Рачен мењач POWER 7INDEX SFT-30

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
14.999 ден.13.999 ден.
14.999 ден.13.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн VENSSINI PARMA PAM2413 24"/13" велосипед црн
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER MAG243D2 24"/13" MAGNITO велосипед со мех. Диск кочници Седло HUABEI KOS24 портокалово Рачки на волан MEGA црно-портокалови кратки Волан челик SF црн 31.8X590 Диск коч. мех. диск 160MM преден SYPO Диск коч. мех. диск 160MM заден SYPO Педали PP со катадиоптер Среден погон MTB црн 22/32/42T Средна осовина MTB на штраф 5S Ланец MTB MAYA Z33 P6001 Обрач V3 24" црн 36 дупки V3.24CR. Предна глава челик со навој за диск Задна глава челик со навој з.. Category: Product #: 1241028 Regular price: 12.499 ден. 12.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store