Акција
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-10%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-13%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-13%
Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 26 Електричен тример
2.899 ден.3.335 ден.
2.899 ден.3.335 ден.
-20%
BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок BOSCH EasyAquatak 120 Перач под висок притисок
7.499 ден.9.330 ден.
7.499 ден.9.330 ден.
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
 • EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
 • EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
 • EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед
 • EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед

EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед

13.499 ден.14.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1281003
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:
Седло BORTIGE жолто
рачки на волан MEGA црно жолти кратки
Волан челичен SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачни кочници
Педали ПП со катадиоптер
Преден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина MTB на штраф 5С
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V3 27.5 - 650B црн 36 дупки V3
Глава предна MTB челик црна SHUN F.
Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.27,5 X 2,10 54-584 CRNA MITAS
Фазен индекс црно жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач TOP PULL 28.6 48T POWER
Заден менувач кука индекс 6/7 POWER RD18
Рачен менувач POWER 7INDEX SFT-30

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Rider 20" велосипед 8108 Rider 20" велосипед 8108
4.599 ден.3.999 ден.
4.599 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед Седло BORTIGE жолто рачки на волан MEGA црно жолти кратки Волан челичен SF црн 31.8X640 Сет V-ALU без рачни кочници Педали ПП со катадиоптер Преден погон MTB црн 28/38/48T Средна осовина MTB на штраф 5С Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Обрач V3 27.5 - 650B црн 36 дупки V3 Глава предна MTB челик црна SHUN F. Задна глава MTB 36R челик црна SHUNFE.. Category: Product #: 1281003 Regular price: 13.499 ден. 13.499 Available from: КРУСЕЛ e-Store