Акција
-15%
Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-11%
Fox TV 32DLE188 Fox TV 32DLE188
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-30%
INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед
  • VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед
  • VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед

VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед

10.999 ден.12.499 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1260201
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN
Рачки за волан  MEGA CRNO PINK
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Предно светло+заден трепкач CAT SIBESAIL
Сет В ПВЦ без рачни кочници
Предна корпа ситно плетена црна
Педали ПВЦ КЛАСИК 
Средн погон МТВ 22/32/42T
Средна осовина МТБ на штраф 5с
Ланец Z33 P6001 MAYA
Обрач V1 26"  36 дупки V1.26CR.
Предна глава MTB SHUN F.
Задна глава 36R SHUNFE
SP.26X1.75 (47-559) H-863 D.J
Браник за Венсини со држачи 26".
6 FAZ INDEX ЦРН 14T-28T SHUN FENG
СРЕДЕН МЕНУВ. DOWN PULL SIPO 42T

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Rider 20"  велосипед 8108 Rider 20"  велосипед 8108
4.599 ден.3.999 ден.
4.599 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE VENSSINI ROM265CR 26"/18" ROMA велосипед Седиште KOMFORT ЦРНО ELI FEŠN Рачки за волан  MEGA CRNO PINK Волан 620MM 22.2X25.4MM црн Предно светло+заден трепкач CAT SIBESAIL Сет В ПВЦ без рачни кочници Предна корпа ситно плетена црна Педали ПВЦ КЛАСИК  Средн погон МТВ 22/32/42T Средна осовина МТБ на штраф 5с Ланец Z33 P6001 MAYA Обрач V1 26"  36 дупки V1.26CR. Предна глава MTB SHUN F. Задна глава 36R SHUNFE SP.26X1.75 (47-559) .. Category: Product #: 1260201 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store