Акција
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM  Велосипед 29" RAPID PLANNER SILVER DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-12%
ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина ISKRA 1501-BL  вага за телесна тежина
1.199 ден.1.359 ден.
1.199 ден.1.359 ден.
-10%
BLANCO ZIA 6S BLANCO ZIA 6S
19.800 ден.21.999 ден.
19.800 ден.21.999 ден.
EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед
  • EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед
  • EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед

EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед

8.999 ден.9.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1201005
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво
РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА жолти долги
ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM
СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ 
ПЕДАЛИ ПП со катадиоптер
9/16" СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС  40T  150ММ
СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 3Р
ЛАНЕЦ MAYA P410
ПРСТЕН V1 20" црн 36 ДУПКИ V1.20CR.
ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R
ЗАДНА ГЛАВА kontra 36R FAVORIT CZ
SP.20Х2.50 (64-406) ЦРНА 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
11.990 ден.10.990 ден.
11.990 ден.10.990 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21"  Class  велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21"  Class  велосипед
17.999 ден.15.999 ден.
17.999 ден.15.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед СЕДИШТЕ HUABEI KOS20M сиво РАЧКИ НА ВОЛАН МЕГА жолти долги ВОЛАН 20" 560X22.2X25.4MM СЕТ В-АЛУ БЕЗ РАЧКИ КОЧНИЦИ  ПЕДАЛИ ПП со катадиоптер 9/16" СРЕДЕН ПОГОН ЗА ДЕТСКИ ВЕЛОС  40T  150ММ СРЕДНА ОСОВИНА MTB НА ШТРАФ 3Р ЛАНЕЦ MAYA P410 ПРСТЕН V1 20" црн 36 ДУПКИ V1.20CR. ПРЕДНА ГЛАВА MTB 36R ЗАДНА ГЛАВА kontra 36R FAVORIT CZ SP.20Х2.50 (64-406) ЦРНА  .. Category: Product #: 1201005 Regular price: 8.999 ден. 8.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store