Акција
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-10%
EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER EXPLORER ELI260S6 26X1.3/8"/19" EXP. SUMMER
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-26%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
5.199 ден.6.999 ден.
5.199 ден.6.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-20%
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15"
 • EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15"
 • EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15"
 • EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15"

EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15"

13.999 ден.
Потребни наградни поени: 13000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1241022
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седло HUABEI KOS24 плаво
Рачки на волан MEGA црно-плави кратки
Волан челик SF црн 31.8X590
Диск коч. мен. диск 160MM пред. SYPO
Диск коч. мен. диск 160MM зад. SYPO
Педали PP со катадиоптер
Среден погон PVC црн 24/34/42T
Средна осовина MTB на штраф 3T
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Прстен V3 24" црн 36 дупки V3.24CR.
Предна глава челик со навој за диск 
Задна глава челик со навој за диск 
SP.24X2.50 (64-507) црна VELOTYRE
FAZ INDEX црно-жолт 13T-28T SHUN F.
Мен. среден DOWN PULL SIPO 42T
Мен. заден INDEXNI NA RUPU 6/7 POWER
Рачен мен.POWER 7INDEX SFT-30

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Rider 20" велосипед 8108 Rider 20" велосипед 8108
4.599 ден.3.999 ден.
4.599 ден.3.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER THUNDER AM.DISK TAN246AMD2 24"/15" Седло HUABEI KOS24 плаво Рачки на волан MEGA црно-плави кратки Волан челик SF црн 31.8X590 Диск коч. мен. диск 160MM пред. SYPO Диск коч. мен. диск 160MM зад. SYPO Педали PP со катадиоптер Среден погон PVC црн 24/34/42T Средна осовина MTB на штраф 3T Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Прстен V3 24" црн 36 дупки V3.24CR. Предна глава челик со навој за диск  Задна глава челик со навој за диск  SP... Category: Product #: 1241022 Regular price: 13.999 ден. 13.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store