Акција
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-8%
iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка iRobot Roomba 698 роботска правосмукалка
21.999 ден.24.000 ден.
21.999 ден.24.000 ден.
-8%

Распродадено

AUX HD 1578 диспанзер за вода AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-10%
Gardena Ножица TeleCut long 650-900B Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
3.599 ден.3.999 ден.
3.599 ден.3.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-22%
BLANCO TIPO 6 S Basic BLANCO TIPO 6 S Basic
7.399 ден.9.499 ден.
7.399 ден.9.499 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
24.999 ден.26.999 ден.
24.999 ден.26.999 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
 • EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед
 • EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед

EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед

15.999 ден.17.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
Производител: EXPLORER VENERA BIKE
Шифра на производ: 1281043
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Седло BORTIGE црвено
Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви
Волан Челик SF црн 31.8X640
Гарнитура V-ALU
Диск кочници, предна механичка SYPO 
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина 3U на штраф KENLI
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Рам V3 28" црн 36 дупки V3.28CR.
Предна глава челик, црна за диск
Задна глава .MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.29 X 2,35 60-622 црна MITAS
FAZ INDEX CRNO 14T-28T SHUN FENG
Преден менувач SHIMANO.31.8MM AFDTZ510DSTM6
заден менувач SHIMANO.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач.SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-10%

Распродадено

VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел VENSSINI PARMA PAM2412 24"/13" велосипед бел
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
9.990 ден.8.999 ден.
9.990 ден.8.999 ден.

Распродадено

-8%

Распродадено

VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY VENSSINI MILANO MIL262 26"/20" велосипед црн 2020 CITY
11.990 ден.10.990 ден.
11.990 ден.10.990 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
17.999 ден.15.999 ден.
17.999 ден.15.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
EXPLORER VENERA BIKE EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед Седло BORTIGE црвено Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви Волан Челик SF црн 31.8X640 Гарнитура V-ALU Диск кочници, предна механичка SYPO  Педали PP со катадиоптер Среден погон MTB црн 28/38/48T Средна осовина 3U на штраф KENLI Ланец MTB MAYA Z50 P7003 Рам V3 28" црн 36 дупки V3.28CR. Предна глава челик, црна за диск Задна глава .MTB 36R челик црна SHUNFE. SP.29 X 2,35 60-622 црна .. Category: Product #: 1281043 Regular price: 15.999 ден. 15.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store