Акција
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-32%
Gorenje K10BY 5во1
2.990 ден.4.390 ден.
2.990 ден.4.390 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.990 ден.13.999 ден.
10.990 ден.13.999 ден.
-11%
Beko DU 7112 PA кондензациска сушара
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-12%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер
14.990 ден.16.990 ден.
14.990 ден.16.990 ден.
-31%
ECG RZ-060 апарат за варење ориз
899 ден.1.299 ден.
899 ден.1.299 ден.
-11%
Favorit R-141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-18%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.21.999 ден.
17.999 ден.21.999 ден.
-6%
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
15.999 ден.16.999 ден.
15.999 ден.16.999 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-14%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
18.999 ден.21.999 ден.
18.999 ден.21.999 ден.
FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР
 • FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР
 • FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР

FAVORIT 1350 INOX АСПИРАТОР

3.599 ден.
Потребни наградни поени: 4000
Производител: Favorit
Шифра на производ: FAVORIT 1350 INOX
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ВГРАДЛИВ КУЈНСКИ АСПИРАТОР

 • ШИРИНА: 60 CM
 • ВИСИНА: 18 CM (4cm ВИДЛИВ ДЕЛ / 14cm ВНАТРЕШЕН ДЕЛ)
 • 2 МОТОРИ
 • ВЕНТИЛАЦИЈА СО ОДВОД 
 • АЛУМИНИУМСКИ ФИЛТЕР ЗА МАСНОТИЈА КОЈ СЕ ПЕРЕ РАЧНО ИЛИ ВО МАШИНА
 • 2 НИВОА НА ВЕНТИЛИРАЊЕ
 • МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 500m3/h
 • ОСВЕТЛУВАЊЕ: 2 X 25W
 • ПРЕЧНИК НА ОДВОДНА ЦЕВКА: 12cm
 • БОЈА: INOX

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS