Акција
-20%
Gorenje RK621PW4 Комбиниран фрижидер
20.299 ден.25.490 ден.
20.299 ден.25.490 ден.
-32%
Back to college - Пакет производи 1
8.990 ден.13.144 ден.
8.990 ден.13.144 ден.
-12%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
14.959 ден.16.999 ден.
14.959 ден.16.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-7%
BEKO DFN 04310 W
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-5%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
12.300 ден.12.999 ден.
12.300 ден.12.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-11%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.18.999 ден.
16.999 ден.18.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
15.490 ден.16.990 ден.
15.490 ден.16.990 ден.
-11%
Ferre GL-9350 LUXURY плински шпорет 90sm
23.990 ден.26.999 ден.
23.990 ден.26.999 ден.
FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
  • FAVORIT LED TV-40DN4P4T2

FAVORIT LED TV-40DN4P4T2

11.499 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.745 ден. Потребни наградни поени: 14000
Производител: Favorit
Шифра на производ: FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

PANEL SIZE 40"FHDPANEL STANDARD CMO Panel (ASN STANDARD)ASPECT RATIO 16:9RESOLUTION 1920*1080BRIGHTNESS (±10%) 250cd/m2VIEWING ANGLE 178H/178VPANEL TRUE CONTRAST 1000:1RESPONSE TIME 8msLIFE SPAN 40000 HrsPOWER REQUIREMENTPOWER RATING 100-240V AC 50/60 Hzpower CONSUMPTION 65WSTAND-BY POWER CONSUMPTION ≤ 0.5WTV SYSTEMBUILT-IN ANALOGE TUNERCONNECTORSCABLE/ANTENNA INPUT x1HDMI INPUT x315-PIN D-SUB INPUT (VGA) x1COMPONENT VIDEO INPUT(YPbPr/YCbCr) x1AV INPUT RCA x1PC AUDIO INPUT x1USB INPUT(movie) x2Coaxial x1Earphone Out x 1PICTURESOUND STEREOAUDIO OUTPUT 2 x8 WSPEAKER S 5090 (8E/10W)LED BASE PLASTIC BASE 4

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS