Акција
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"  EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-10%
 EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"  EXPLORER EXPLORER ELITE ROSE GOLD ELI281S6 28"/19"
13.999 ден.15.500 ден.
13.999 ден.15.500 ден.
-3%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
19.499 ден.19.999 ден.
19.499 ден.19.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
24.999 ден.26.999 ден.
24.999 ден.26.999 ден.
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
  • Favorit MS-3000 Машина за миење садови

Favorit MS-3000 Машина за миење садови

11.999 ден.13.799 ден.
Потребни наградни поени: 11500
Производител: Electrolux
Шифра на производ: THMR-Cd-9141060
Наградни поени: 110
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* достапни бои:

Димензии: В/Ш/Д 85/45/60
максимален капацитет: 10 сета садови
4 програми
енергетска класа: А
класа на сушење: B
еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата
траење на програма (стандарден циклус): 160 мин
енергетска потрошувачка: 0,93 KWh
заштита од поплава
прилагодувачка кошара
боја: бела/сребрена
On/Off копче
рачка на вратата
start/pause копче
копче на вртење за селектирање на програмите
индикатори за функцијата миење/сушење
индикатор за недостиг на сол
индикатор за недостиг на средство за плакнење
5 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Electrolux Favorit MS-3000 Машина за миење садови Димензии: В/Ш/Д 85/45/60 максимален капацитет: 10 сета садови 4 програми енергетска класа: А класа на сушење: B еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата траење на програма (стандарден циклус): 160 мин енергетска потрошувачка: 0,93 KWh заштита од поплава прилагодувачка кошара боја: бела/сребрена On/Off копче рачка на вратата start/pause копче копче на вртење за селект.. Category: Product #: THMR-Cd-9141060 Regular price: 11.999 ден. 11.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store