Акција
-23%
ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-20%
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
24.199 ден.30.249 ден.
24.199 ден.30.249 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-21%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
10.990 ден.13.999 ден.
10.990 ден.13.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-12%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер
14.990 ден.16.990 ден.
14.990 ден.16.990 ден.
-14%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
18.999 ден.21.999 ден.
18.999 ден.21.999 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-12%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.699 ден.10.999 ден.
9.699 ден.10.999 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 18 Pin Control
11.980 ден.12.750 ден.
11.980 ден.12.750 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
FERM AGM1084P Ел.аголна полирка
  • FERM AGM1084P Ел.аголна полирка
  • FERM AGM1084P Ел.аголна полирка
  • FERM AGM1084P Ел.аголна полирка
  • FERM AGM1084P Ел.аголна полирка

FERM AGM1084P Ел.аголна полирка

5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден. Потребни наградни поени: 7000
Производител: Ferm
Шифра на производ: AGM1084P
Наградни поени: 80
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ел. аголна полирка 1400W -180mm
Со оваа професионална AGM1084P аголна полирка можете да го дотерате автомобилот како никогаш порано!

Оваа машина за чистење од 1400 вати е опремена со полиметар за полирање од 180 милиметри, така што можете да покриете лесно поголеми површини.

Со брзина која може да се постави на макс. 3300 вртежи во минута, можете совршено да го прилагодите на материјалот на кој работите.

AGM1084P е многу погоден за секојдневна работа.


Карактеристики
- Поставување на променлива брзина
- Заклучен безбедносен прекинувач
- Заклучување вретено
- Променлива електронска контрола на брзината
- Повеќенаменска предна рачка
- 4м гумен кабел


2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS