Акција
-9%
Gorenje KAS 35 FT 3,5kw Gorenje KAS 35 FT 3,5kw
14.499 ден.15.999 ден.
14.499 ден.15.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015) Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-10%
Iskra DH1500-HEX Кршач Iskra DH1500-HEX Кршач
12.999 ден.14.499 ден.
12.999 ден.14.499 ден.
-8%

Распродадено

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
3.199 ден.3.490 ден.
3.199 ден.3.490 ден.
-50%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
749 ден.1.499 ден.
749 ден.1.499 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-7%
Iskra DF-003 Вентилатор за на маса Iskra DF-003 Вентилатор за на маса
1.299 ден.1.399 ден.
1.299 ден.1.399 ден.
Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух
  • Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух

Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух

2.999 ден.3.500 ден.
Потребни наградни поени: 3500
Производител: Xiaomi
Шифра на производ: Филтер H13 black
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување може ефикасно да апсорбира PM0.3, PM2.5, PM10, итн, честички, прашински грини.

ФИЛТРИТЕ СО ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ СЕ НЕОПХОДНИ ЗА ДА СЕ ЗАДРЖИ ВОЗДУХОТ ЧИСТ.

HEPA ФИЛТРИТЕ ОД 360 ° ГО ФИЛТРИРААТ ВОЗДУХОТ ПРЕКУ ТРИ СЛОЈА ЗА БРЗО И ЕФИКАСНО ПРОЧИСТУВАЊЕ.

ПРИМАРНИОТ СЛОЈ ГИ ФИЛТРИРА ПОГОЛЕМИТЕ ЧЕСТИЧКИ, ВЛАКНАТА И ПРАШИНАТА.

ВТОРИОТ СЛОЈ Е HEPA ФИЛТЕР H13 ШТО ЗАФАЌА ЧЕСТИЧКИ СО ДИЈАМЕТАР ОД 0,3 ΜM И ПОГОРЕ, ВКЛУЧУВАЈЌИ PM 2.5, ЧЕСТИЧКИ ОД ЧАД, ВЛАКНА ОД МИЛЕНИЧИЊА, ПОЛЕН, ПА ДУРИ И ПАТОГЕНИ БАКТЕРИИ.

КОНЕЧНО, ТРЕТИОТ СЛОЈ Е НАПРАВЕН ОД АКТИВЕН ЈАГЛЕН, ВИСОКО КВАЛИТЕТНА АКТИВНА СОСТОЈКА ЗА АПСОРБИРАЊЕ НА ФОРМАЛДЕХИД И ДРУГИ ШТЕТНИ ХЕМИКАЛИИ, ПА ДУРИ МОЖЕ ДА ГИ ЕЛИМИНИРА МИРИСИТЕ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Xiaomi Филтер антибактериски H13 black за Mi Air Purifier прочистувач на воздух Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување може ефикасно да апсорбира PM0.3, PM2.5, PM10, итн, честички, прашински грини. ФИЛТРИТЕ СО ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ СЕ НЕОПХОДНИ ЗА ДА СЕ ЗАДРЖИ ВОЗДУХОТ ЧИСТ. HEPA ФИЛТРИТЕ ОД 360 ° ГО ФИЛТРИРААТ ВОЗДУХОТ ПРЕКУ ТРИ СЛОЈА ЗА БРЗО И ЕФИКАСНО ПРОЧИСТУВАЊЕ. ПРИМАРНИОТ СЛОЈ ГИ ФИЛТРИРА ПОГОЛЕМИТЕ ЧЕСТИЧКИ, ВЛАКНАТА И ПРАШИНАТА. ВТОРИОТ СЛОЈ Е HEPA ФИЛТЕ.. Category: Product #: Филтер H13 black Regular price: 2.999 ден. 2.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store