Акција
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-26%

Распродадено

Cooker преса за цедење на калинки и цитруси
2.599 ден.3.499 ден.
2.599 ден.3.499 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-20%

Распродадено

Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-13%
ISKRA AF-32Q air фритеза ISKRA AF-32Q air фритеза
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-9%
 EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16" EXPLORER LADY WHITE FLOWER LAD262S6 26"/16"
14.999 ден.16.500 ден.
14.999 ден.16.500 ден.
-10%
INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
125.999 ден.139.999 ден.
125.999 ден.139.999 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-16%
Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример Bosch EasyGrassCut 23 Електричен тример
2.399 ден.2.870 ден.
2.399 ден.2.870 ден.
Fox TV 32DLE182 T2
 • Fox TV 32DLE182 T2
 • Fox TV 32DLE182 T2
 • Fox TV 32DLE182 T2
 • Fox TV 32DLE182 T2
 • Fox TV 32DLE182 T2

Fox TV 32DLE182 T2

6.900 ден.8.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
Производител: Fox
Шифра на производ: Fox TV 32DLE182 T2
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:
 • Дијагонала на екран - 32"

  Резолуција на екран - HD READY 1366x768         

  Технологија на екран   DIRECT LED (DLED)

  TFT

  Осветленост     200cd   

  Звук, слушалки, коаксиален кабел,

  HDMI x 3, USB x 1

  DVB-T/C/T2

  Scart, VGA, CI+ 

  Јачина на звучници       2 x 10W               

  Димензии со постоље: 73.5 x 48 x 21 cm

  Димензии без постоље: 73.5 x 43.5 x 7 cm

  Пластично постоље: 63 x 21cm

  Тежина: 4.1 kg 

  Vesa 200 x 100mm          

  MEGA KONTRAST

  Време на вклучување :5ms

  400 RMR

  Агол на гледање: 1780

  Хотел мод

  PVR

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Fox, TV, 32DLE182, T2

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Fox Fox TV 32DLE182 T2 Дијагонала на екран - 32" Резолуција на екран - HD READY 1366x768          Технологија на екран   DIRECT LED (DLED) TFT Осветленост     200cd    Звук, слушалки, коаксиален кабел, HDMI x 3, USB x 1 DVB-T/C/T2 Scart, VGA, CI+  Јачина на звучници       2 x 10W                Димензии со постоље: 73.5 x 48 x 21 cm Димензии без постоље: 73.5 x 43.5 x 7 .. Category: Product #: Fox TV 32DLE182 T2 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: КРУСЕЛ e-Store