Акција
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-13%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.499 ден.3.999 ден.
3.499 ден.3.999 ден.
-23%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
15.799 ден.20.499 ден.
15.799 ден.20.499 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-15%
INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119 INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-13%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.999 ден.11.499 ден.
9.999 ден.11.499 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-26%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
5.199 ден.6.999 ден.
5.199 ден.6.999 ден.
Fox TV 32DLE188
 • Fox TV 32DLE188
 • Fox TV 32DLE188

Fox TV 32DLE188

7.999 ден.8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
Производител: Fox
Шифра на производ: Fox TV 32DLE188
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:
 • FOX 32 DLE 188

 • 1366х768 HD Ready
 • Android
 •  HDMI x 3; VGA; USB; Cl+ ATV/DTV-T/C/T2
 • Меморија 8 GB RAM 1GB
 • Интегриран Wi-Fi
 • Време на чекање: 8ms
 • Звучници: 2 x 10W
 • Мени: Српско
 • Агол на Гледање: 178°
 • Тежина 4кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Fox, TV, 32DLE188

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Fox Fox TV 32DLE188 FOX 32 DLE 188 1366х768 HD Ready Android  HDMI x 3; VGA; USB; Cl+ ATV/DTV-T/C/T2 Меморија 8 GB RAM 1GB Интегриран Wi-Fi Време на чекање: 8ms Звучници: 2 x 10W Мени: Српско Агол на Гледање: 178° Тежина 4кг .. Category: Product #: Fox TV 32DLE188 Regular price: 7.999 ден. 7.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store