Frozzini

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2500W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
-33%
NET MultiNutrio - Нутри Практик
Нутри Практик – совршен производ за правење на смути и природни сокови кои ги задржуваат сите хранли..
3.999 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS