Акција
-17%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
49.999 ден.59.999 ден.
49.999 ден.59.999 ден.
-8%
Gorenje WD94141 машина за перење и сушење
35.990 ден.38.990 ден.
35.990 ден.38.990 ден.
-18%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
13.999 ден.16.998 ден.
13.999 ден.16.998 ден.
-20%
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
18.399 ден.22.999 ден.
18.399 ден.22.999 ден.
-11%
Favorit R-141 Фрижидер
6.699 ден.7.499 ден.
6.699 ден.7.499 ден.
-11%
Iskra ERO  IE-CS1500 Циркуларна пила
6.250 ден.6.999 ден.
6.250 ден.6.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер
  • Frozzini KFR-35GW/A Климатизер
  • Frozzini KFR-35GW/A Климатизер

Frozzini KFR-35GW/A Климатизер

14.990 ден.16.990 ден.
Потребни наградни поени: 17000
Производител: AUX
Шифра на производ: Frozzini KFR-35GW/A
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

Работна температура - од -9 до +46c

Капацитет 12000Btu,

3,5kW греење / ладење / циркулација / сушење,

Гас - R22

Дигитален колор дисплеј,

Димензии на внатрешна единица - 805×210×270mm

Димензии на надворешна единица - 765×260×525mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS