Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gardena

GARDENA EasyCut 450/50 eлектричен тример elektricen trimer

Моќ 450 W Ширина на заб 18 mm Должина на ножот 50сm Тежина 2.7 kg Производ..
5.350 ден.
Подробнее
-13%

Gardena Класично црево 50м 3/4"

Отвор на црево : ¾ ‘’ Должина: 50 m Притисок: 22 bar Дијаметар: 19 mm Производител: ..
6.999 ден. 7.999 ден.
Подробнее

Gardena AquaRoll S Количка со стандардно црево

Должина на црево: 20м Дијаметар на црево: 13мм Максимален капацитет во зависност од цревото: 40м 1..
4.652 ден.
Подробнее
-9%

GARDENA EasyCut 450/25 Електричен тример

Технички карактеристики: Моќност: 450 W Ширина на косење: 25 cm Производител: Gardena Зем..
4.990 ден. 5.490 ден.
Подробнее
-11%

Gardena PowerMax 1200/32 1200W ел.косилка

Моќност: 1200 w Капацитет на корпа: 30 л Ширина на косење: 32 цм Висина на косење: 20-60 мм..
7.999 ден. 8.999 ден.
Подробнее
-9%

Gardena Ѕидна намотка за црево M

Технички карактеристики: Должина на црево: 20 m Дијаметар на црево: 11 mm  Заштита..
11.799 ден. 12.999 ден.
Подробнее

Gardena Класично црево 20м 1/2"

Должина: 20 m Ширина: 13 mm, 1/2" Максимален притисок: 22 bar Производител: Gardena ..
1.799 ден.
Подробнее

Gardena Класично црево 20м 3/4"

Отвор на црево: 3/4"    Должина на црево: 20 m Притисок: 22 bar Дијаметар: 19..
2.799 ден.
Подробнее

Gardena Класично црево 30м 1/2"

Отвор на црево : ½ ‘ Должина: 30 m Притисок: 22 bar Дијаметар: 13 mm Производител: G..
2.399 ден.
Подробнее

GARDENA Компјутер за вода Made in Germany

Батерија : 9V Притисок: 0.5 - 12 bar Спојки: 26.5mm (3/4) 33.3 mm (G1) Времетраење на навод..
3.570 ден.
Подробнее
-10%

Gardena Ножица TeleCut long 650-900B

Начин на сечење: Бајпас Максимална дебелина на гранки: 42 mm Производител: Gardena Земја на..
3.599 ден. 3.999 ден.
Подробнее
-12%

Gardena Потопна пумпа за чиста вода 9000

Технички карактеристики: Моќност: 300 W Капацитет: 9000 l/h Максимален притисок: 0.6 bar ..
5.299 ден. 5.999 ден.
Подробнее

GARDENA Правосмукалка за пепел К - 800W

Капацитет: 18l Моќ: 800 w Опција за дување Производител: Агрина Земја на потекло: Кина ..
2.150 ден.
Подробнее
-9%

Gardena Хидрофор 800W 3700/4

Технички карактеристики: Моќност: 800 W Максимален проток: 3700 l/h Максимлен притисок: 4.1..
16.299 ден. 17.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)