Акција
-21%
Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС
22.990 ден.28.999 ден.
22.990 ден.28.999 ден.
-7%
GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух GREE GCF450DNKA прочистувач на воздух
24.999 ден.26.999 ден.
24.999 ден.26.999 ден.
-12%
Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна
14.499 ден.16.499 ден.
14.499 ден.16.499 ден.
-21%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
14.199 ден.17.999 ден.
14.199 ден.17.999 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11"  RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-7%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
37.100 ден.39.999 ден.
37.100 ден.39.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-18%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
20.499 ден.24.999 ден.
20.499 ден.24.999 ден.
-5%
AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 15000 Inox Comfort 1100W Потопна пумпа
8.999 ден.9.499 ден.
8.999 ден.9.499 ден.
-13%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
25.999 ден.29.998 ден.
25.999 ден.29.998 ден.
-20%
EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед EXPLORER SPY206  20"/11" велосипед
7.199 ден.8.999 ден.
7.199 ден.8.999 ден.
GARDENA Компјутер за вода Made in Germany
  • GARDENA Компјутер за вода Made in Germany

GARDENA Компјутер за вода Made in Germany

3.150 ден.3.499 ден.
Потребни наградни поени: 3100
Производител: Gardena
Шифра на производ: GARDENA Компјутер за вода
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

Батерија : 9V

Притисок: 0.5 - 12 bar

Спојки: 26.5mm (3/4) 33.3 mm (G1)

Времетраење на наводнување: 1 sec - 99 min

Фреквенција на наводнување : 4/6/8/12/24/48/72 h

Производител Gardena

Земја на потекло Германија

 

Со Flex контролата на вода GARDENA, наводнувањето на балкони, тераси , покриви може да биде флексибилно и лесно контролирано автоматски. Контролата е управувана од батерија; може да се поврзе директно на чешмата и лесно може да се управува преку иновативен надворешен ротирачки елемент за избор на податоци и копче за потврда. Едноставно читлив LC дисплеј ги прикажува сите поставки на прв поглед. Водоотпорната оперативна единица може да се отстрани. Со Flex Control Water, временските периоди за наводнување можат да се прилагодат во циклуси на секунди, со што ќе се направат идеални услови за употреба со систем за наводнување капка по капка. Може да се комбинира оваа контрола на вода со сензор за влага во почвата ГАРДЕНА.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS
Gardena GARDENA Компјутер за вода Made in Germany Батерија : 9V Притисок: 0.5 - 12 bar Спојки: 26.5mm (3/4) 33.3 mm (G1) Времетраење на наводнување: 1 sec - 99 min Фреквенција на наводнување : 4/6/8/12/24/48/72 h Производител Gardena Земја на потекло Германија   Со Flex контролата на вода GARDENA, наводнувањето на балкони, тераси , покриви може да биде флексибилно и лесно контролирано автоматски. Контролата е управувана од.. Category: Product #: GARDENA Компјутер за вода Regular price: 3.150 ден. 3.150 Available from: КРУСЕЛ e-Store