Акција
-6%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-9%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна
20.999 ден.22.999 ден.
20.999 ден.22.999 ден.
-26%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
30.999 ден.41.999 ден.
30.999 ден.41.999 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
14.999 ден.15.999 ден.
14.999 ден.15.999 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-3 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-17%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.999 ден.11.999 ден.
9.999 ден.11.999 ден.
-8%
AUX HD 1578 диспанзер за вода
7.790 ден.8.500 ден.
7.790 ден.8.500 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 21 Pin Control
12.340 ден.13.130 ден.
12.340 ден.13.130 ден.
-16%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
15.999 ден.18.999 ден.
15.999 ден.18.999 ден.
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
 • GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух

GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух

12.499 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 10.592 ден. Потребни наградни поени: 15500
Производител: GOClever
Шифра на производ: CRISTAL AIR PRO
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Предвидена површина на прочистувањте- од 40-60 м2
Енергетска ефикасност-моќност: 60 w
Осдумкратен систем на прочистување -

 • Електростатски плазма филтер кој ги разложува честичките од прашина
 • HEPA филтер кој има помали честички кои го загадуваат воздухот
 • Јаглероден филтер кој го чисти воздухот со активен јаглен, ги елиминира штетните хемикалии
 • неткаен филтер кој го спречува негативниот ефект на микрочестиците од чад
 • Фотокатализатор кој го поддржува процесот на убивање на бактерии
 • УВ ламба која ги убива бактериите и го спречува нивното множење во околината
 • Активен озон кој го елиминира биолошкото и хемиското загадување
 • јонизација на воздухот, поддршка на имунолошките процеси на човечкото тело

Дополнителна дезинфекција на озонот и на јони 5mln / cm3
Моќ на прочистување 365 m3 / h
Промена на воздухот во оптималната површина- 5 пати
Вграден таjмер
Сензор
Индикатор за промена на филтер
Индикатор за присуство на pm2 честички и за ниво на загаденост на воздухот во просториjата
Напредна технологиjа за успешно елиминирањте на 99,97% од штетните честички-

 • Механички нечистотии (прашина, цврсти честички на чад и гасови)
 • Грини
 • Животински крзно и епидермис (кои се силни алергени за многу луѓе)
 • Полен од треви, дрвја и цвеќиња
 • Бактерии и вируси
 • мириси
 • Формалдехид, бензен и други штетни гасови
 •  PM 2.5 и PM 10 честички

Препорака за промена на филтерот- по шест месеци 24-часовно користење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS