Gorenje

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
Карактеристики на производот: Големина на садот: 0,27 l Автоматско исклучување Потсет..
5.090 ден.
без ДДВ: 4.314 ден.

Распродадено

Распродадено

Gorenje BM1210BK aпарат за печење леб Gorenje BM1210BK aпарат за печење леб
Карактеристики   За почетници или професионалци За сите лебољубци ..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
Врвна екстракција на хранливи материи Сé најдобро од храната Nutri Power блендерот е специјалн..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Gorenje BSM600CLW смути блендер Gorenje BSM600CLW смути блендер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 250 W AC мотор за сигурно работење Т..
2.150 ден.
без ДДВ: 1.822 ден.
Gorenje CJ40W цедалка Gorenje CJ40W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чис..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики CW3SC Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS ..
1.900 ден.2.550 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
Технички карактеристики Енергетска класа: А Материјал: Лакиран метал Боја: Сива ме..
19.990 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
19.490 ден.
без ДДВ: 16.517 ден.
-8%
Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови Gorenje GV66261 целосно вградна машина за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °..
26.998 ден.29.490 ден.
без ДДВ: 22.880 ден.

Распродадено

-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.890 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Ма..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
8.690 ден.
без ДДВ: 7.364 ден.
Gorenje R6295W Фрижидер Gorenje R6295W Фрижидер
Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm Отвoрање на врата: Лево/..
15.990 ден.
без ДДВ: 13.551 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
Патна пегла на пареа Карактеристики: Јачина на греачот 1.100W Аналогно местење на те..
1.199 ден.1.499 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Gorenje SIH 1800 BT пегла Gorenje SIH 1800 BT пегла
Карактеристики Полна пареа Пеглата најдобро функционира кога работи на..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Gorenje SMK150W Мелница за кафе Gorenje SMK150W Мелница за кафе
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење:&n..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.

Распродадено

Распродадено

Gorenje TCM300W ап. за турско кафе Gorenje TCM300W ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

Распродадено

Распродадено

Gorenje TCM800E ап. за турско кафе Gorenje TCM800E ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени нога..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Gorenje TEG 10 O високомонтажен Gorenje TEG 10 O високомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Gorenje TEG 10 U нискомонтажен Gorenje TEG 10 U нискомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Gorenje TG2514B ел. скара Gorenje TG2514B ел. скара
Технички карактеристики Алуминиум Еднострани плочи што се вадат XXL Температурни..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
Технички карактеристики Волумен: 76,1 l  Начин на монтажа: Вертикално на ѕид  Де..
9.990 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Gorenje WCM702PW апарат за вафли Gorenje WCM702PW апарат за вафли
Технички карактеристики Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Затворена положба Индика..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
Gorenje WHC623E16X аспиратор Gorenje WHC623E16X аспиратор
Самостоен ѕиден кујнски аспиратор  Gorenje  Essential линија  У..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Gorenje WHU629EW/S аспиратор Gorenje WHU629EW/S аспиратор
Аспиратор за под  елемент   Максимална бучавост: 64 dB(A)re1pW  Максим..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-6%
SET REA 35 TT Климатизер инвертер 3,5kW SET REA 35 TT Климатизер инвертер 3,5kW
Производител Горење боја бела Спецификации Разладна моќност: 3.400 W   Грејна моќ..
25.490 ден.26.990 ден.
без ДДВ: 21.602 ден.
Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2.300..
6.490 ден.
без ДДВ: 5.500 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS