Акција
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-26%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
12.499 ден.16.998 ден.
12.499 ден.16.998 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
15.520 ден.17.250 ден.
15.520 ден.17.250 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-21%
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
1.899 ден.2.399 ден.
1.899 ден.2.399 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-9%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
10.499 ден.11.499 ден.
10.499 ден.11.499 ден.
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
 • Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна

Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна

2.890 ден.3.199 ден.
Потребни наградни поени: 2900
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje FDK24DW
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики на производот:

 • Кружни прилагодување на садовите по висина
 • Број на садови за сушење: 5
 • Едноставна замена на садовите
 • Рамномерно сушење на сите нивоа
 • Задржување на витамините и минералите
 • Електронско управување
 • Минимално време: 0,5 h
 • Максимално време: 19,5 h
 • Минимална температура: 35 ˚C
 • Максимална температура: 70 ˚C
 • Прегледен ЛЕД дисплеј
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Куќиште: пластика + метал
 • Дијаметар на садот: 310 mm
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 31 × 31 × 31 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,5 × 32 × 31,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 2,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg
 • Приклучна моќ: 240 W

Упатството за употреба на апаратот можете да го превземете ТУКА

Бесплатна достава до вашиот дом

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS